0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Detský cestovný kufrík Affenzahn Trolley Vtáčik Bella

Kód: AFZ-TRL-001-014

99,98€

Na objednávku

0948 724 447 Po - Pia: 8.00 - 17.00

Detský cestovný kufrík Affenzahn je skúsený výletník a pomôže sa ti zabaliť na víkend k babičke a dedkovi, alebo na veľké cesty okolo sveta! Skvelý kufor pre všetkých malých cestovateľov. Objem 20 l. Hmotnosť 1500 g. Rozmery 30 x 16.5 x 40 cm.

Cestovné kufre Affenzahn sú skvelými spoločníkmi pre malé cesty k babičke a dedkovi, či veľké cesty okolo sveta! Majú svoje špeciálne schopnosti a vlastnosti. Budú s vami zdieľať najbláznivejšie dobrodružstvo a sú to pekné potvorky!

 

Prehľad funkcií cestovných kufrov pre všetkých malých cestovateľov:

 

1. Tvárové vrecko: kufrík sa na teba pekne smeje a pod úsmevom schováva praktické vrecko na zips, do ktorého sa hravo schovajú všetky hračky na cesty

2. Vyšívané detaily: s láskou k detailu sú všetky zvieratká kvalitne ušité a vyzerajú tak ako živé!

3. Vyťahovací jazyk: nájdete tam meno jeho najväčšieho kamaráta, Vás! Navyše je tam veľa miesta pre napísanie adresy hotela a ďalších nevyhnutností.

4. Vonkajšie vrecká: sieťované vrecká po stranách sú perfektné pre fľašu na pitie, dáždnik a ďalšie veci hneď po ruke.

5. Popruh: keď už deti nemôžu, rodičia môžu zaskočiť a pomôcť! Vďaka ramennému popruhu tak bude preprava kufra jednoduchá v každej situácii.

6. Veľkosť kufra: kufor je svojou veľkosťou navrhnutý ako príručná batožina pre väčšinu leteckých spoločností - ideálny pre cesty okolo sveta!

7. Pútko na držanie: keď potrebujete kufor rýchlo zdvihnúť alebo preniesť.

8. Nastaviteľná rukoväť: krátka, stredne dlhá, alebo najdlhšia? Rukoväť kufra je ľahko nastaviteľná a jej dĺžka bude vyhovovať ako malým cestovateľom, tak ich rodičom.

9. Vnútorné sieťované vrecko: pre ľahké rozdelenie čistého a špinavého oblečenia.

10. Odolné kolieska, ktoré zaručujú bezpečnú jazdu po každom povrchu.

 

FUNKČNOSŤ

Od nastaviteľnej rukoväte až po zatváranie na zips, každučký detail je s láskou premyslený. Cestovné kufre Affenzahn sú zábavné a funkčné zároveň.

 

KAMARÁT

Zažívaj každé dobrodružstvo spoločne! S priateľskou tvárou cestovného kufra Affenzahn je to ako keby ste si so sebou všade nosili kúsok domova.

 

UČITEL

Objavujte svet prostredníctvom cestovných kufrov Affenzahn. Vytiahnite jazyk, pohrajte sa rukoväťou, schovajte hračky pred rodičmi. Hranie sa s obľúbeným zvieratkom rozvíja fantáziu dieťaťa a zároveň trénuje jemnú motoriku.

 

FAIR

Cestovné kufre sú fair a eco-friendly, Affenzahn je partnerom bluesign® system, čo je zárukou zmysluplnej ochrany zdrojov našej planéty pri výrobe týchto kufrov. Každý kufor Affenzahn je okrem iného vyrobený z štvorice recyklovaných PET fliaš.

 

top