0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Affenzahn Detská kozmetická taštička Washbag Psík

Kód: AFZ-WAB-001-026

29,98€

Skladom

0948 724 447 Po - Pia: 8.00 - 17.00

Vtáčik Bella bude svojim ostrým zrakom dohliadať na tvoju hygienu na cestách! Parádna kozmetická taštička pre všetkých malých cestovateľov a výletníkov. Objem 2 l. Hmotnosť 160 g. Rozmery 17 x 7 x 20 cm

Affenzahn Detská kozmetická taštička Washbag

 

Popis produktu


Detské kozmetické tašky Affenzahn sú ako stvorené pre detské tábory, výlety k starým rodičom, či veľké cesty okolo sveta! Majú svoje špeciálne schopnosti a vlastnosti. Budú s vami zdieľať najbláznivejšie dobrodružstvo a sú to pekné potvorky!

Prehľad funkcií kozmetických tašiek pre všetkých malých cestovateľov:


1. Vyšívané detaily: s láskou k detailu sú všetky zvieratká kvalitne ušité a vyzerajú tak ako živé!
2. Vyťahovací jazyk: nájdete tam meno jeho najväčšieho kamaráta, Vás!
3. Skrytý háčik na zavesenie. Magické prekvapenie! Za vyťahovacím jazykom
4. Praktické zrkadlo: skontrolovať správne vyčistenie zubov nikdy nebolo jednoduchšie! Veselé malé zrkadielko, ktoré navyše môžete odopnúť a opätovne pripnúť.
5. Držiak na kefku na zuby. Už žiadne hľadanie stratenej kefky - s týmto praktickým držiakom je kefka vždy na očiach a na správnom mieste!
6. Vnútorné sieťované vrecká na drobnosti, ktoré musia byť vždy po ruke.
7. Extra vrecká pre úschovu všetkých kozmetických a hygienických nevyhnutností.
8. Postranné sieťované vrecká pre malé drobnosti na dosah ruky bez nutnosti otvárania kozmetickej tašky.

FUNKČNOSŤ
Od hŕbu vreciek až po pútko na zubnú kefku, každučký detail je s láskou premyslený. Detské kozmetické tašky Affenzahn sú zábavné a funkčné zároveň.

KAMARÁT
Zažívaj každé dobrodružstvo spoločne! S priateľskú tvárou kozmetickej tašky Affenzahn je to ako keby ste si so sebou všade nosili kúsok domova.

UČITEL
Objavujte svet kozmetických tašiek Affenzahn. Vytiahnite jazyk, pohrajte sa so zrkadielkom a vždy nájdite svoj zubnú kefku. Hranie sa s obľúbeným zvieratkom rozvíja fantáziu dieťaťa a zároveň trénuje jemnú motoriku.

FAIR
Kozmetické tašky sú fair a eco-friendly, Affenzahn je partnerom bluesign® system, čo je zárukou zmysluplné ochrany zdrojov našej planéty pri výrobe týchto kozmetických tašiek. Každá kozmetická taška Affenzahn je mimo iného vyrobená z jednej recyklovanej PET fľaše.

top