0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Školské tašky ERGOBAG 6-11 r. 

  Školská taška Ergobag Prime je určená pre školákov vo veku od šesť do jedenásť rokov. Ergobag Prime má pre deti  tie najlepšie ergonomické vlastnosti, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa a podporujú správne držanie tela. Kvalitný školský batoh Ergobag Prime je vďaka výškovému nastaveniu ramenného popruhu od 100 do 150cm vhodným riešením pre každého školáka. Hrudný a panvový popruh prenáša až 50% celkovej váhy na stabilnú oblasť panvy a tým zaisťuje zdravý vývoj detskej chrbtice.

Váha: 1100g   Objem: 20l   Rozmery: 25x22x35cm

 


 

 

 

Ergobag Cubo je skvelá alternatíva klasickej školskej ''aktovky'', vďaka ergonomickému tvaru zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice.  Kvalitný školský batoh Ergobag je vďaka výškovému nastaveniu ramenného popruhu od 100 do 150cm vhodným riešením pre každého školáka. Hrudný a panvový popruh prenáša až 50% celkovej váhy na stabilnú oblasť panvy a tým zaisťuje zdravý vývoj detskej chrbtice.

Váha: 1100g   Objem: 19 l  Rozmery: šírka 25 cm, hĺbka 20 cm, výška 40 cm

 

 


 

 

 

 

Cubo Light s hmotnosťou iba 780 g je odľahčená verzia tašky Cubo. Táto taška je vhodná pre deti, ktorým sa zdá byť bežný batoh priťažký. Ale pozor rozdiel nieje len v hmotnosti, ale aj v tom, že Cubo Light nemá výškovo nastaviteľnú hliníkovú konštrukciu. Miesto toho má mäkšiu a hrubšiu výstuž chrbta aj ramenného popruhu. No stále si zachováva svoju ergonomickosť !

 

Váha: 780 g Objem: 19 l Rozmery: šírka 25 cm, hĺbka 20 cm, výška 40 cm

 

 

 

 


Unikátny dizajn vyšperkovaný až do posledného detailu! V tejto kategórii nájdete nasledujúce kolekcie:

Galaxy Glow s reflexnými prvkami, ktorá obsahuje množstvo reflexných hviezd!

Lumi Edícia s florescenčnými prvkami , ktorá rozžiari každú tvoju cestu do školy!

Melange MIXMAX editon, ktorá sa stala TOP dizajnovím kúskom, s jemne textúrovanou tkaninou a kontrastnými farbami. 

 

 

 


 

Ak sa vám zapáčili batohy od Ergobagu tak určite oceníte kompletné sety. Naviac sú za zvýhodnenú cenu a môžete si byť istý, že vašemu dieťaťu v škole nebude už nič chýbať.

Balenie obsahuje: Školskú tašku ergobag Pack, tašku na úbor, peračník aj s náplňou, dosku na zošity vo formáte A4, praktickú kapsičku na čokoľvek a naviac až 5 nálepiek na suchý zips ktoré môžete jednoducho obmieňať!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39 produktov

 

top