0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Rozvoj tvorivosti a jemnej motoriky u detí

Rozvoj tvorivosti a jemnej motoriky u detí

Deti sú mimoriadne tvorivé bytosti. Ich súčasťou je mnoho otázok a nápadov. Pomocou nich sa usilujú dozvedieť o sebe a okolitom svete čo najviac. Ich tvorivosť by mali rodičia rozvíjať čo najskôr. Nie len tvorivosť, ale aj jemnú motoriku. V poslednom čase detičky pred vstupom do školy nemajú poriadne pripravené ručičky. Pripravené na to, aby bez väčších komplikácií zvládli prvé ťahy ceruzkou. Niekedy potrebujú veľa cvičiť.

Ideálne je, ak rodičia podporujú rozvoj u dieťatka oveľa skôr, než má ísť do školy. Od 2-3 rokov, v rámci hry a bežných činností. Predmety, ktoré deti zaujmú sú rôzne. Každé dieťa je iné no niečo majú spoločné – túžbu hrať sa. Detské batôžky Affenzahn sú skvelým funkčným spoločník.  Praktický na výlety, či do škôlky pre deti od 1-6 rokov.  Dieťatko môže zobrať so sebou všetky poklady, ktoré potrebuje. Je to najlepší kamarát detičiek po celom svete. Má špeciálne schopnosti a vlastnosti. Vytiahnite jazyk, pohrajte sa s pútkom, zatočte ručičkami. Hranie sa s obľúbeným zvieratkom rozvíja fantáziu dieťaťa. Otváranie a zatváranie praciek trénuje jemnú motoriku.

Každé dieťatko je jedinečné a má mnoho vlastností, v ktoré vynikajú a  v ktoré zas nie.  Dobrou správou je, že sa dajú rozvíjať. Pričiňte sa o rozvoj vášho dieťaťa aj vy, rodičia.

top