0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Detský batoh Affenzahn veľký kamarát - Die Maus Elefant

Kód: AFZ-FAL-001-044

59,99€

Skladom

0948 724 447 Po - Pia: 8.00 - 17.00

AFFENZAHN batôžtek - Affenzahn ergonomické batôžteky sú najlepší priatelia, ktorí pochádzajú z celého sveta, a majú svoje vlastné špeciálne schopnosti a talent. Budú zdieľať tvoje najbláznivejšie dobrodružstvo a sú strašne drzý! Malý batoh - Vhodný pre deti 3-5 r.

Detský batoh Affenzahn veľký kamarát

                                  

Affenzahn, je nielen krásny detský batoh, ale aj úžasná hračka, ktorú si Vaše dieťatko ihneď obľúbi.

Tento roztomilý detský batôžtek v podobe zvieratka, sa okamžite stane miláčikom a praktickým doplnkom, ktorý bude sprevádzať Vaše ratolesti všade kam pôjdu. 

Zvieratká pochádzajú z celého sveta a každé má svoje špeciálne schopnosti a talent.Nechajte deti objavovať schopnosti zvieratiek, prostredníctvom hry s týmto kreatívnym batohom.

Vďaka prepracovaným detailom, ktoré rozvíjajú pozornosť , sa deti nebudú nikdy nudiť! Môžu vytiahnuť jazyk, zakryť očko, baviť sa s pohyblivými  rúčkami, otváracou a zatváracou sponou precvičovať jemnú motoriku...

Affenzahn je jednoducho miláčik, ktorý sa vždy postará a skvelú zábavu :) 

Je veľmi ľahký, pohodlný a bol navrhnutý tímom odborníkov, takže sa nemúsite strachovať o bezpečnosť Vašich detičiek. Vyrobený je z tých najkvalitných materiálov, ktoré sú certifikované, odolné a nepremokavé.

Na zadné časti plecniačikov, sú použité príjemné mäkké materiály, ktoré vďaka priedušnosti zabezpečia, aby sa drobec nepotil a jeho maximálny komfort  podporia nastaviteľné mäkké ramenné popruhy. Predelené vrecko v strede, dva malé vrecúška v predu,  pomôžu udržať v batôžteku priehľadnosť a poriadok. 

Vhodný pre deti od 3 do 5 rokov.

 

Rozmery:

20/12/31 cm

8L

top